رایزن بازرگانی ج.ا.ایران در بلاروس ......... رایزن بازرگانی ج.ا.ایران در بلاروس ...... رایزن بازرگانی ج.ا.ایران در بلاروس
صفحه اصلی > فراخوان ها 

پاویون جمهوری اسلامی ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی سلامت و بهداشت در بلاروس 

پاویون جمهوری اسلامی ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی سلامت و بهداشت از تاریخ 5 لغایت 7 مهر ماه سال 96 در بلاروس – مینسک برگزار خواهد شد. متقاضیان ،تجار و فعالین اقتصادی و شرکت های علاقه مند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88921757-021 و 09190024008 تماس حاصل نمایند. 

ارائه خدمات بانکی توسط بانک تجارت و سرمایه

به اطلاع فعالان اقتصادی در زمینه تجارت بین ایران و بلاروس می رساند، بانک تجارت و سرمایه (ترید کپیتال بلاروس) آمادگی خود را جهت ارائه خدمات ذیل به بازرگانان ایرانی و بلاروسی اعلام نموده است. 

خدمات قابل ارائه توسط بانک ترید کپیتال بلاروس به بازرگانان ایرانی و بلاروسی:
1- گشایش اعتبارات اسنادی ( ال سی) وارداتی و صادراتی و ارائه کلیه خدمات مربوط به آن
2- صدور ضمانتنامه های ارزی 
3- نقل و انتقال منابع در حوزه سی آی اس
4- افتتاح حساب های جاری
5- ارائه یا مدیریت خطوط اعتباری (ریفایناس)

6-صدور حوالجات ارزی بین ایران و بلاروس                                                                                     

برگزاری نمایشگاههای بل اگرو از تاریخ 6لغایت 10 ژوئن سال 2017(16لغایت20خرداد-96) 

با عنایت به برگزاری نمایشگاههای بل اگرو از تاریخ 6لغایت 10 ژوئن سال 2017(16لغایت20خرداد-96) در شهر مینسک  با تمرکز بر حوزه تولیدات محصولات کشاورزی، دامی، شیلاتی، ماشین آلات و صنایع وابسته و صنایع غذایی، به اطلاع فعالان اقتصادی علاقمند به حضور در بازار بلاروس می رساند؛ نمایشگاه بل اگرو پر مخاطب ترین نمایشگاه تخصصی در کشور بلاروس است که در سال2016 از کشورهای آلمان، لیتوانی ، اتریش، چین فرانسه،هلند، ایتالیا، سوئد،لهستان، ترکیه،انگلیس اسپانیا چک دانمارک،روسیه، اوکراین، بلاروس و ج.ا.ایران(شرکت ایسترن شیپ)؛ تعداد 535 شرکت در آن حضور داشته اند. رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور بلاروس از جمله مقامات عالی بازدید کننده از نمایشگاه بوده اند. اطلاعات نحوه حضور در نمایشگاه  و خدمات قالب ارائه توسط مجری نمایشگاه از سایتwww.belagro.minskexpo.com در دسترس می باشد.